Ukupno: 208198

Volonterski klub

Dobro došli na stranice školskog Volonterskog kluba

"Srcem drugima"

Županijsko natjecanje iz vjeronauka
Autor: Višnjica Elčić, 10. 2. 2010.

I ovogodišnje natjecanje iz vjeronauka je za naše učenike bilo vrlo uspješno i moglo bi se reći „ mačji kašalj“ , jer su  kao i prethodne godine osvojili prvo mjesto na našoj županiji...

Ove godine 29. siječnja, naša škola je bila domaćin Županijskog natjecanja  za srednje škole. Na natjecanju je sudjelovalo osam ekipa iz različitih škola.

Srednja škola Glina - mentor vlč. Dražen Lauc

Srednja škola Petrinja - mentor Željko Perković, prof.

Srednja škola Tina Ujevića, Kutina - mentorica Marija Brajdić, prof.

Srednja škola Viktorovac, Sisak - mentor Davor Firšt, prof.

Gimnazija Sisak - mentorica Đurđica Friš, prof.

Tehnička škola Sisak i Industrijsko - obrtnička škola Sisak - mentorica Maja Golub, prof.

Srednja škola Ivana Trnskoga, Hrvatska Kostajnica -  mentorica č.s. Ivanka Ljubica Lisak

Prvo mjesto osvojio je naš tim u kojem su:

1. Valentina Kostrić, 1a
  2. Filip Karagić, 3a
  3. Marin Mikić, 3a
  4. Anastazia Mesarić, 4a

Drugo mjesto osvojila je Srednja škola Tina Ujevića iz  Kutine, a treće mjesto  Tehnička škola Sisak

Na pitanje kako  je zadovoljna rezultatom Anastazia Mesarić je odgovorila : “ Zadovoljna sam s rezultatom, mislim da je to veliki uspjeh, jer je gradivo dosta teško i uz brojne ostale obaveze smo uspjeli osvojiti prvo mjesto, koje nam je daljnja motivacija za nove uspjehe”

Čestitamo pobjednicima I želimo im puno sreće na biskupijskom natjecanju!!