Ukupno: 208203

Volonterski klub

Dobro došli na stranice školskog Volonterskog kluba

"Srcem drugima"

SUSRET MLADIH POVODOM PROGLAŠENJA SISAČKE BISKUPIJE
Autor: Ana-Marija Pavlović, 10. 2. 2010.

Dana 5. veljače održan je susret mladih povodom proglašenja sisačke biskupije...

Dana 5. veljače, održan je susret mladih u Sisku, povodom proglašenja sisačke biskupije i našeg biskupa Vlade Košića. Susret je održan pod šatorom, kod crkve sv. Križa koja je ujedno i katedrala. Mladi su se odazvali iz svih županija, te tako predstavili svoje dekanate. Naša profesorica Nikolina Mesić pokazala je svoju darovitost u glumi, ali i u vođenju programa. No treba pohvaliti i profesorice Doru Gazibaru, zbog odlične organizacije našega zbora, te profesoricu Barbaru Krupić koja se pokazala kao odlična voditeljica puta. No to ne bi bilo to, kad naš zbor ne bi dao sve od sebe i time pokazao svoj puni sjaj i darovitost, te želju za pjevanjem. Kako sam nazočila tom divnom događaju, mogu sa sigurnošću reći da svi koji nisu bili propustili su nešto predivno. Pjevalo se, plesalo i slavilo. Svi su bili oduševljeni programom. Mene osobno najviše je oduševila predstava koja je imala jako važnu poruku., a to je da Isus ne pravi razlike među ljudima te da smo svi pozvani za njegov stol, i da vanjština ne odaje osobu. U svakom slučaju, ako vam se pruži prilika da prisustvujete takvom okupljanju, preporučam vam da odete, jer je to stvarno jedno prekrasno iskustvo.