Ukupno: 208472

Vježbenička tvrtka "TRN" d.o.o.
Autor: Kristina Zec, 30. 11. 2010.

"TRN" d.o.o.

Ulica hrvatskih branitelja 14

44430 Hrvatska Kostajnica

Poštovani čitatelji!

Ove školske godine imamo još jednu Vježbeničku tvrtku u našoj školi "TRN" d.o.o., koju su osnovali učenici 3.b razreda sa voditeljicom Vježbeničke tvrtke Olgom Mijočević.

"TRN" d.o.o. bavi se prodajom drvenog namještaja.

Vizija: "Prodaja najkvalitetnijeg namještaja i probijanje na veća tržišta"

Misija: "Dobra suradnja s partnerima, dobra zarada, dobra kvaliteta proizvoda i zadovoljstvo kupaca"

Slogan: "Udobnost na prvom mjestu"

Rasporedili smo se na radna mjesta prema individualnim sklonostima, te nastojimo što je bolje moguće obavljati svoje radne zadatke.

Veselimo se svakom satu kojeg provedemo u VT jer je tu nastava drgačija, tu stječemo praktične vještine i učimo se timskom radu.

Ovom prilikom zahvaljujemo svima koji su pridonijeli osnivanju VT-a, gospođi Ljubici Glušac, tajnici naše škole koja nam pomaže svojim savjetima i snabdjeva nas uredskim materijalom, gospođi Nataši Perković koja nam u svakom trenutku ustupa svoj telefon i profesorici Olgi Mijočević, voditeljici naše Vježbeničke tvrtke.

Očekujemo i daljnju suradnju i mnogo uspjeha VT.

Učenici 3.b razreda