Ukupno: 208467

SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI
Autor: Erik Grebović, 14. 5. 2009.

8.travnja 2009.  posjetili smo SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI u srednjoj školi Krapina, u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje

Cilj smotre bio je poboljšati kvalitetu obrazovanja za zanimanje ekonomist poticanjem učenika na napredovanje,  želju za samostalnošću, samopotvrđivanjem i primjenu teoretskog znanja kroz razvoj poduzetničkih ambicija/sklonosti, vještina, sposobnosti, stavova, prijateljstva, razumijevanja i suradnje među učenicima i nastavnicima.

Na smotri je sudjelovalo 35 vježbeničkih tvrtki iz Republike Hrvatske.

Tijekom smotre predstavili smo našu školu, našu vježbeničku tvrtku i naš grad.

Međusobno smo poslovali, upoznavali se i proučavali što radi naša konkurencija.

Također smo predstavili i našu partnersku tvrtku „POUNJE“  koja nam pomaže u savjetima i informacijama za što bolje poslovanje u gospodarskoj praksi.

Zadovoljni smo organizacijom i samom smotrom vježbeničkih tvrtki kao i gostoprimstvom domaćina.

Smatramo da je smotra jedno iskustvo više te bi nam bilo drago da se takvo što nastavi sa sljedećim generacijama.

Nadamo se da će sljedeće generacije nastaviti naš rad i u tome im želimo puno uspjeha!

Vaš 4.b