Ukupno: 206713

Drugi put obnovili status Eko-škooe
Autor: Marija Krupić, 7. 5. 2008.

7. svibnja 2008. u našoj školi bila je velika svečanost. Slavili smo drugi put obnovljen status eko-škole i ponovno dobivanje Zelene zastave koja je simbol statusa Međunarodne eko- škole. Na ovaj način smo se priključili obilježavanju Europskog tjedna, ponosni što smo jedina srednja škola u Sisačko-moslavačkoj županiji koja se diči ovim statusom. Među uglednim gostima moramo svakako spomenuti: Gosp Josipa Grgeca, izaslanika gosp Ante Kutle, predsjednika Hrvatskog povjerenstva Zaklade za odgoj i obrazovanje za okoliš, gosp Ivana Lovrekovića, pročelnika Upravnog odjela Sisačko-moslavačke županije, kumove i pomagače Eko-škole: gosp Tomislava Paunovića, gradonačelnika Grada Hrvatska Kostajnica, gđu Ivanu Delić, direktoricu J. P. Komunalac i gosp Zdravka Bobetka, direktora PPS-a Galeković iz Majura. Među gostima bili su nazočni članovi Školskog odbora i Vijeća roditelja.

Nakon pozdrava i obraćanja Marije Krupić, ravnateljice, nazočnima je o programu Eko-škole govorila Mila Gačić, prof. i koordinatorica eko-programa koja je upoznala nazočne sa početcima i tijekom programa te aktivnostima koje smo provodili. U kulturno- umjetničkom dijelu programa nastupio je Djevojački pjevački zbor i recitatori naše škole. Posebno je za tu zgodu otvorena izložbu fotografija Aje Pavičić, učenice 1. razreda gimnazije pod naslovom FOTOSITNICE. Također smo izdali prigodan letak sa nabrojanim aktivnostima koje smo provodili i podijelili ga nazočnima.  Domjenak koji su priredili roditelji, nastavnici i učenici  bio je prava okrijepa za tijelo i dušu!

Ovo je priznanje svi ma: učenicima, nastavnicima i osoblju Škole, ali i svim dobrim ljudima koji nas slijede! Hvala!

Drugi put obnovili status Eko-škooe
Autor: Marija Krupić, 7. 5. 2008.