Ukupno: 206435

Dobro došli u novu školsku godinu 2011. / 2012.
Autor: Marija Krupić, 4. 9. 2011.

Dragi učenici, roditelji i nastavnici,

Pozdravljam vas na početku 2011. / 2012. školske godine, vjerujući da ste svi zajedno tijekom ljetnog odmora skupili snagu za nove izazove koji su pred  nama. Posebno srdačno želim pozdraviti učenike  prvih razreda i zaželjeti im uspjeh u ostvarinju i postizanju što boljih rezultata tijekom sljedećih godina obrazovanja! Naša škola ponosna je nositeljica statusa Međunarodne Eko - škole i iduće godine obilježit ćemo 10. obljetnicu pristupanja tom zahtjevnom projektu. Ponosni smo i na mnoge druge rezultate koje postižemo, osobito na uspjeh naših učenika šumara koji već treću godinu zaredom postižu plasman koji im omogućuje direktan upis na Šumarski fakultet  u Zagrebu. Ponosni smo i na ostale projekte i aktivnosti koje provodimo, a o kojima je bilo riječi na ovoj stranici.

Novi početak je novi izazov, ali i nova mogućnost - donesite pravu odluku: hoću, mogu, želim... i potpora od vaših nastavnika, stručnih suradnika i moja - neće izostati! Koristim prigodu i čestitam svim (sada već bivšim) učenicima naše škole koji su se upisali na željene fakultete!

UPIS UČENIKA U AKADEMSKU GODINU 2011./2012.

Šumarski fakultet u Zagrebu

5.

ukupno

31

Želim se i na kraju ove školske godine radovati i ponositi vašim uspjesima, a na putu kroz ovu školsku godinu nudim vam svoju  suradnju, znanje i pomoć

Vaša ravnateljica Marija Krupić

Dobro došli u novu školsku godinu 2011. / 2012.
Autor: Marija Krupić, 4. 9. 2011.

Dragi učenici, roditelji i nastavnici,

UPIS UČENIKA U AKADEMSKU GODINU 2011./2012.

Šumarski fakultet u Zagrebu

5 učenika