Virtualna šetnja školom

Klikom na sliku možete virtualno prošetati našom školom i putem interaktivnih točki upoznati zanimanja koja obrazujemo....

Srednja škola Ivana Trnskoga nalazi se u Hrvatskoj Kostajnici u ulici Hrvatskih branitelja br. 14., neposredno uz Osnovnu školu Davorina Trstenjaka, te sa sportskom dvoranom čini jedan arhitektonski kompleks. Škola se nalazi sjeverno od glavne gradske prometnice u relativno mirnom dijelu grada. Zgrada je okružena zelenim površinama, koje su kultivirane.

Obrazovna područja - programi i trajanje obrazovanja:

trogodišnji program:                                     stolar (klasični model) i

četverogodišnji programi:                            opća gimnazija,

ekonomist

šumarski tehničar

« Srpanj 2022 »

Županijsko natjecanje iz POVIJESTI
Autor: Branka Ljepoja, 11. 3. 2022.

Županijsko natjecanje iz povijesti održano je u četvrtak, 10. ožujka 2022. u Osnovnoj školi Mladost u Lekeniku.
Naša učenica Marina Kremenjaš, 4a osvojila je prvo mjesto u kategoriji 4. razreda.
Čestitamo učenici i mentorici Barbari Cetinjanin, prof.

Županijsko natjecanje iz POVIJESTI
Autor: Branka Ljepoja, 11. 3. 2022.

Čestitamo učenici i mentorici Barbari Cetinjanin, prof.