« Svibanj 2021 »

Besplatna online radionica programiranja škole Coding Giants
Autor: Branka Ljepoja, 12. 4. 2021.

Coding Giants Hrvatska je online škola programiranja za djecu i tinejdžere od 7-19 godina. Nastava je prilagođena dobnom uzrastu učenika na način koji privlači njihovu pažnju i olakšava učenje. Naglasak je stavljen na maštu i prostorno razmišljanje koje će  omogućiti učenicima da razumiju računalnu znanost, programiranje, računalnu grafiku, mobilne aplikacije i hakiranje.

Za više informacija možete poslušati emisiju "Dobro jutro, Hrvatska na linku" ovdje.

Radionica počinje ovaj petak, 16. travnja i nastava će se održavati u 4 blok-sat predavanja petkom i nedjeljom od 18:00 do 19:35 sati dva tjedna za redom.

Prijave traju do četvrtka, 15. travnja.

Za rezervaciju mjesta potrebno je da roditelj ili skrbnik djeteta ispuni obrazac za prijavu na  web stranici https://codinggiants.hr/.

web: codinggiants.hr
tel:  +385 91 277 1117

• Osnove rada web-stranice
  • Alati za izradu web-stranica
  • Izrada popisa i linkova
  • Izrada navigacijske ploče
  • Uvođenje dodatne interakcije i logike na stranicama pomoću JS-a
  • Stilsko oblikovanje web-stranica pomoću CSS-a
  • Blokovi za oblikovanje, popisi i drugi elementi

Besplatna online radionica programiranja škole Coding Giants
Autor: Branka Ljepoja, 12. 4. 2021.

Prijave traju do četvrtka, 15. travnja.

web: codinggiants.hr
tel:  +385 91 277 1117