preskoči na sadržaj

Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 10. 2016.

Ukupno: 122550
 

Europski tjedan strukovnog obrazovanja

 

Kalendar
« Svibanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Korisni linkovi
XIII. Državno natjec...
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE u 2020./2021. školskoj godini
Autor: Branka Ljepoja, 2. 10. 2020.

Termine informacija za roditelje s predmetnim nastavnicima pogledajte pod opširnije...


SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA

HRVATSKA KOSTAJNICA

Hrv. Kostajnica, 21. rujna 2020.

 

TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE

u 2020./2021. školskoj godini

 

Redni broj

 

 

NASTAVNIK

 

 

PREDMET

 

Dan u tjednu određen za informacije

 

 

Vrijeme

  1.  

KONJEVOD, INES

HRVATSKI JEZIK

 

petak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

DUCIĆ, DAMIR

HRVATSKI JEZIK

četvrtak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

MARGUŠIĆ, DANIJELA

 

HRVATSKI JEZIK

srijeda

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MATEKOVIĆ, NADA

ENGLESKI JEZIK

četvrtak

8.50 – 9.35  2.sat

  1.  

VUKANČIĆ, NIKOLINA

ENGLESKI JEZIK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ADAMOVIĆ, SLAĐANA

ENGLESKI JEZIK

utorak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

NIKODIĆ, ZORICA

NJEMAČKI JEZIK

ponedjeljak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

CETINJANIN, BARBARA

POVIJEST

srijeda

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MUSIĆ, MARKO

GEOGRAFIJA

četvrtak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

ČAUŠEVIĆ, VIŠNJA

MATEMATIKA FIZIKA

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

BLAŽANOVIĆ, HRVOJE

KEMIJA

petak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

SEGEDI, LJILJANA

BIOLOGIJA

četvrtak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

ŠKRINJARIĆ, SANDRA

MATEMATIKA

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

IVIČINEC, MATIJA

MATEMATIKA

srijeda

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

PAVIŠIĆ, MARA

MATEMATIKA

četvrtak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MAŽIĆ, DAVOR

INFORMATIKA MATEMATIKA

 

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

SANADER, DALIBOR

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

četvrtak

8.50 – 9.40  2.sat

  1.  

MRĐENOVIĆ, VIKTORIJA

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

ponedjeljak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

LISAK, IVANKA LJUBICA

VJERONAUK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ČUBAKOVIĆ, IVAN

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

petak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

DUCIĆ, LJUBICA

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

ponedjeljak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

JUKIĆ, MATE

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

 

ponedjeljak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ADAMOVIĆ, DAVOR

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

četvrtak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

KAŠIKIĆ, PAVLE

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

utorak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

BUNJEVAC, DUBRAVKO

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

ponedjeljak

12.15 – 12.55 6.sat

  1.  

REBIĆ, KATICA

DRVODJELSKA SKUPINA PREDMETA

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

BUŽIMKIĆ, SANJA

LOGIKA, FILOZOFIJA, ETIKA

srijeda

12.15 – 12.55 6.sat

  1.  

RIZMAUL, ANA

LIKOVNA UMJETNOST

petak

8.50 – 9.40  2.sat

  1.  

PERŠINOVIĆ, ANITA

GLAZBENA UMJETNOST

ponedjeljak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

TAVRA, KRISTINA

PSIHOLOGIJA

četvrtak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

JUNAŠEVIĆ, MAJA

LATINSKI JEZIK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

FRAN, MARIN

SOCIOLOGIJA

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

 

RAVNATELJICA:

Olga Mijočević, prof.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE u 2020./2021. školskoj godini
Autor: Branka Ljepoja, 2. 10. 2020.

Termine informacija za roditelje s predmetnim nastavnicima pogledajte pod opširnije...


SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA

HRVATSKA KOSTAJNICA

Hrv. Kostajnica, 21. rujna 2020.

 

TERMINI ZA INDIVIDUALNE INFORMATIVNE RAZGOVORE

u 2020./2021. školskoj godini

 

Redni broj

 

 

NASTAVNIK

 

 

PREDMET

 

Dan u tjednu određen za informacije

 

 

Vrijeme

  1.  

KONJEVOD, INES

HRVATSKI JEZIK

 

petak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

DUCIĆ, DAMIR

HRVATSKI JEZIK

četvrtak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

MARGUŠIĆ, DANIJELA

 

HRVATSKI JEZIK

srijeda

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MATEKOVIĆ, NADA

ENGLESKI JEZIK

četvrtak

8.50 – 9.35  2.sat

  1.  

VUKANČIĆ, NIKOLINA

ENGLESKI JEZIK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ADAMOVIĆ, SLAĐANA

ENGLESKI JEZIK

utorak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

NIKODIĆ, ZORICA

NJEMAČKI JEZIK

ponedjeljak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

CETINJANIN, BARBARA

POVIJEST

srijeda

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MUSIĆ, MARKO

GEOGRAFIJA

četvrtak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

ČAUŠEVIĆ, VIŠNJA

MATEMATIKA FIZIKA

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

BLAŽANOVIĆ, HRVOJE

KEMIJA

petak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

SEGEDI, LJILJANA

BIOLOGIJA

četvrtak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

ŠKRINJARIĆ, SANDRA

MATEMATIKA

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

IVIČINEC, MATIJA

MATEMATIKA

srijeda

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

PAVIŠIĆ, MARA

MATEMATIKA

četvrtak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

MAŽIĆ, DAVOR

INFORMATIKA MATEMATIKA

 

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

SANADER, DALIBOR

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

četvrtak

8.50 – 9.40  2.sat

  1.  

MRĐENOVIĆ, VIKTORIJA

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

ponedjeljak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

LISAK, IVANKA LJUBICA

VJERONAUK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ČUBAKOVIĆ, IVAN

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

petak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

DUCIĆ, LJUBICA

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

ponedjeljak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

JUKIĆ, MATE

EKONOMSKA SKUPINA PREDMETA

 

ponedjeljak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

ADAMOVIĆ, DAVOR

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

četvrtak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

KAŠIKIĆ, PAVLE

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

utorak

11.30 – 12.10 5.sat

  1.  

BUNJEVAC, DUBRAVKO

ŠUMARSKA SKUPINA PREDMETA

 

ponedjeljak

12.15 – 12.55 6.sat

  1.  

REBIĆ, KATICA

DRVODJELSKA SKUPINA PREDMETA

utorak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

BUŽIMKIĆ, SANJA

LOGIKA, FILOZOFIJA, ETIKA

srijeda

12.15 – 12.55 6.sat

  1.  

RIZMAUL, ANA

LIKOVNA UMJETNOST

petak

8.50 – 9.40  2.sat

  1.  

PERŠINOVIĆ, ANITA

GLAZBENA UMJETNOST

ponedjeljak

10.45 – 11.25 4.sat

  1.  

TAVRA, KRISTINA

PSIHOLOGIJA

četvrtak

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

JUNAŠEVIĆ, MAJA

LATINSKI JEZIK

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

  1.  

FRAN, MARIN

SOCIOLOGIJA

srijeda

9.40 – 10.25 3.sat

 

RAVNATELJICA:

Olga Mijočević, prof.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju