Ukupno: 203956

OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE - VAŽNO
Autor: Branka Ljepoja, 16. 3. 2020.

Komunikacija s predmetnim nastavnicima odvijat će se u virtualnim razredima u aplikaciji Yammer kojima učenici pristupaju putem poveznica za pojedine razrede koje su već objavljene na našoj web stranici.

Svi učenici od 1. do 4. razreda dobit će detaljne upute i u svojoj virtualnoj učionici.

Učenici trebaju izvršavati aktivnosti u virtualnim učionicama, ali ne u realnom vremenu (sinkrono), nego tijekom dana jer možda imaju teškoća pristupiti internetu ili dijele uređaj s braćom i sestrama. Dakle, bilo kada tijekom dana prihvatljivo je da učenici odrade svoje obaveze.

Također, ASOO je pokrenuo mrežni portal za virtualnu nastavu kojem se može pristupiti preko poveznice nastava.asoo.hr

Na portalu će se od ponedjeljka 16. ožujka objavljivati sadržaji u digitalnom obliku u svih 13 strukovnih obrazovnih sektora, a detaljnije upute o tome dobit ćete u virtualnim učionicama od svojih strukovnih nastavnika.

Roditelj učenika koji cijeli dan nije bio aktivan u svojoj virtualnoj učionici, dužan je opravdati izostanak djeteta.

Molimo učenike za primjereno ponašanje i primjerenu komunikaciju u virtualnim učionicama, svako kršenje pristojne komunikacije može imati za posljedicu pedagošku mjeru.

Olga Mijočević